o Nas

Nasza hodowla to nie tylko pasja, ale też miłość do kotów, są one członkami naszej rodziny, przebywają w naszym towarzystwie. Nie są izolowane w osobnych pomieszczeniach. Żyją otoczone naszą miłością i opieką.

 

Pierwszy kot pojawił się w naszym domu w 2006 roku był nim dachowiec o imieniu Tygrysek. Po dość długim czasie (bo dopiero w 2011 roku) zamieszkała z nami kotka rasy Neva Masquerade o imieniu Luna. Dopiero Ona uświadomiła mi, że powinnam spełnić swoje marzenie jakim od dawna było założenie hodowli. Rozglądając się po wystawach i poznając charaktery różnych ras wkońcu wpadłam po uszy i zakochałam się w rasie Maine Coon. Rasa ta podbiła moje serce swoim urokiem charakterem i inteligencją.

 

I tak w sierpniu 2015 roku w naszym domu zamieszkała Ariana, piękna kotka rasy Maine Coon ruda klasycznie pręgowana. Po niedługim czasie bo już pod koniec września 2015 roku dołączył do nas Pixel z czeskiej hodowli Z Matrixu, czarny srebrny klasycznie pręgowany. Po dwóch miesiącach dostaliśmy też potwierdzenie rejestracji przydomka hodowlanego. I tak "narodziła" się hodowla Gatoonira*PL.


Kontakt

hodowla kotów rasy Maine Coon Gatoonira*PL

POZNAŃ

517-489-802